Koszulka żeglarska Sport Yachts

Nowy produkt

Koszulka żeglarska dla miłośników prędkości i wielu emocji pod żaglami. 

Więcej szczegółów

Dostępny

65,00 zł brutto

-35%

100,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Koszulki żeglarskie NaviNations

Koszulki żeglarskie NAVINATIONS - nowa marka stworzona przez autorytety z Anglii, Włoch, Francji, Niemiec i Polski. Oferuje najwyższej jakości koszulki żeglarskie z nadrukiem zaprojektowane specjalnie dla miłośników sportów wodnych.

 

Wśród wartości które znajdziesz w naszych produktach w szczególności zwracamy uwagę na  komfort, trwałość, estetykę i unikalność wzorów.

 

Komfort noszenia zapewniony dzięki wykonaniu ze specjalnie selekcjonowanej bawełny - 100% składu. Dzianina szlachetna i miła w dotyku.

 

Trwałość i ładny wygląd materiału osiągnięty przez zastosowanie gramatury 180-185  wybrana by podczas noszenia w okresie letnim nie była zbyt ciepła a zarazem zachowała przez długi czas swoje pierwotne właściwości.

 

Krój specjalnie zaprojektowany dla Navinations w opcji  SFA - SlimForeArm (rękawki węższe o 2 cm) oraz RFA - Regular ForeArm (standardowe rękawki) optymalnie dopasują się do Twojej sylwetki.

 

Unikalne projekty graficzne, przyjemne dla oka wyróżniające Cię w tłumie, a jednocześnie uwzględniające już na etapie projektowania wykonanie w najtrwalszej technice druku jakim jest sitodruk.

 

Zastosowanie rozcięcia w dolnej części  koszulki jest  świetnym zabezpieczeniem przed deformowaniem w tym newralgicznym miejscu co wpływa na wydłużone użytkowanie.

 

NAVINATIONS- koszulki żeglarskie dla Ciebie

Polecane koszulki żeglarskie:

http://www.prawyhals.pl/glowna/10-koszulka-zeglarska-speed-cat.html

Koszulka żeglarska Tabela rozmiarów

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Koszulka żeglarska Sport Yachts

Koszulka żeglarska Sport Yachts

Koszulka żeglarska dla miłośników prędkości i wielu emocji pod żaglami.